ТМ "А.Т.А.К.А." 10 років!

ТМ
09/09/2019

10 років тому було започатковано проект  «А.Т.А.К.А.»

Все розпочиналось з маленького колективу та лише декількох одиниць тактичних підсумків.

Сьогодні асортимент А.Т.А.К.А.TM нараховує більше 1000 одиниць різноманітного спорядження та екіпірування в більшості відомих та популярних камуфляжах та  кольорах: MULTICAM, A-TACS, PenCott, Койот, Олива, Чорний та  камуфляж ЗСУ ММ14 та ін.

А.Т.А.К.А.TM - це зареєстрована українська торгова марка, відома і добре пізнавана не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу.

Свідоцтвом цьому служить широка географія та ринкове розгалуження наших клієнтів.

За 10 років клієнтами А.Т.А.К.А.TM були і залишаються військові та правоохоронні структури України (підрозділи СпН, внутрішньої та зовнішніх розвідок, НГУ, СБУ, ВСУ, МВС), окремі військові та правоохоронні підрозділи іноземних держав (Німеччина, Італія, Іспанія, Франція, Бельгія, Нідерланди, Литва, Латвія, Австралія, США та ін.), українські державні підприємства оборонного сектору, приватні підприємства різних галузей і звичайно приватні особи: мисливці та військовослужбовці різних силових відомств та просто поціновувачі стрілкової та військової справи.

Продукція А.Т.А.К.А.TM подобається клієнтам завдяки перевіреній якості, надійності та функціональності, завжди продуманими конструкціям, розширеними функціональними властивостями.